KARMETAL

HAKKIMIZDA

Karmetal, 1975 yılında özel amaçlı makine imalatı olarak kurulmuştur. 1980li yıllarda otomotiv sanayisinde yedek parça imalatına başladı.1997 yılında, yedek parça üretimine ek olarak şerit testere makinesi imalatına da başlandı. Ürettiğimiz makinemizin modellerini hızla artırdık ve şu an Türkiye şerit testere makinesi sektöründe lider konumundayız. Karmetal'in kalitesi TÜV-SUSVEST DIN EN ISO 9001:2008 ve TURQUM kalite sertifikası tarafından onaylanmıştır. Makinalarımız CE standartlarına uyumlu hale getirilmiştir. Bu çalışmaların verdiği güvenle ürünlerimizin mekanik parçalarına 2 yıl, elektrik-elektronik parçalarına 1 yıl garanti vermekteyiz. Karmetal hizmetleriyle yerli ve uluslararası pazarda itibarını ve güvenilirliğini günden güne artırmaktadır. ABD, İngiltere, Almanya ve Avustralya dahil olmak üzere toplam 65'ten fazla ülkeye satış yapmaktayız. Karmetal, teknolojik gelişmeler ışığında fiyatta rekabetçi, kalitede öncü ürünler üreterek satış sonrası hizmetleriyle müşteri memnuniyetini artırmayı, tüm çalışanlarıyla verimli ve gelişen bir organizasyon yapısının sürekliliğini sağlayarak sektöründe dünya markası olmayı kalite politikası olarak benimsemiştir. Karmetal modern teknolojiye uygun olarak üretim kapasitesini artırmıştır. AR-GE departmanı tarafından geliştirilen yeni ürünleri iç ve dış pazara sunmak Karmetal'in amaçları arasındadır. Karmetal sürekli değişen ve gelişen dünya teknolojisini takip edip uygularken, yurt içi/yurt dışı tanıtım ve fuar organizasyonlarına katılarak ürünlerini sergilemektedir. Amacımız kullanıcıların memnuniyeti için son teknolojileri kapsayan makinalar sunmak, makinalarımızı satış sonrası teknik servis ve hizmetleriyle en iyi şekilde sunmaktır.

kurumsal

MİSYON

Kaliteli ürünler üreterek bilinçli, eğitimli, konusunda uzmanlaşmış profesyonel kadrolarla kurumsallaşmak, tüm çalışanlarımızı, müşterilerimizi ve tedarikçilerimizi kalitemize ortak etmek.

VİZYON

Her sektörde kurumsal ve işbirliklerine açık bir şirket olmak. Mükemmeliyetçi yaklaşımı ile kaliteli ürünler üretmek/sunmak, Çevreye zarar vermemek, Koşulsuz insan güvenliğini ön planda tutmak, Yüksek hizmet kalitesini iş akış zincirimizin önemli bir halkası kılmak, Müşterilerimize dünya standartlarında ürünler sunmak.

KALİTE POLİTİKASI

Karmetal'in kalitesi TÜV-SÜDVEST DIN EN ISO 9001:2008 ve TURQUM kalite sertifikası tarafından onaylanmıştır. Makinalarımız CE standartlarına uyumlu hale getirilmiştir. Bu çalışmaların verdiği güvenle ürünlerimizin mekanik parçalarına 2 yıl, elektrik-elektronik parçalarına 1 yıl garanti vermekteyiz.