VEGA 650x650 S-LINE

Karmetal Ar&Ge ekibi sektöre yön veren inovatif projelerine devam ediyor. Son dönemde, Karmetal Ar-Ge makine sektöründeki yenilikçi gelişmelerle daha çok adından söz ettiriyor ve yakın gelecekte Karmetal'in avangart teknolojilerinden daha çok bahsedilecek gibi görünüyor.

 

VEGA 650x650 S-LINE yüksek performanslı otomatik şerit testere makinesi Karmetal’İn son olarak sektörün hizmetine sunduğu önemli projelerden biri olarak öne çıkıyor. Makine, ileri teknoloji modellerin içerisindeki en yüksek kesim kapasitesine sahiptir. Modern ve zarif tasarımı makinein sahip olduğu yüksek teknolojiyi yansıtıyor. VEGA 650x650 S-LINE modeli kullanıcı konforu ve güvenliği baz alınarak özel olarak tasarlanmıştır.

 

VEGA 650x650 S-LINE servo hareketli sütunlu gövdeye sahiptir. Makine sahip olduğu yüksek motor gücü ve akıllı kesim teknolojisi ile fark yaratıyor. 15 kW yüksek torklu ana motor ile düşük ve yüksek frekanslarda tork kaybını önlüyor. Diğer yandan, Karmetal’in diğer ileri teknoloji modeli ULTRA 300x300 gibi ön ve arka mengeneler, 15” Endüstriyel PC, WIFI ve LAN bağlantısı ile uzaktan kontrol özelliği ve zarif bir tasarıma sahiptir. Akıllı kesim kütühanesi de Ultra 300x300 modeli ile benzer şekilde 6 farklı standarda göre sınıflandırılımış 13.000 malzeme içermektedir. Bu şekilde makine parametreleri otomatik olarak ayarlar. Makine üzerindeki lineer kızaklar, mükemmel kesme hassasiyeti sağlayan iki servo hareketli mengeneye sahiptir.

 

Karmetal Ar-Ge, sektörün gelişimini değiştiren yüksek teknolojili şerit testere makineleri VEGA 650x650 S-LINE ve ULTRA 300x300’ün yanı sıra, dünya çapında etkili olacak süreci devam eden önemli projeler üzerinde çalışmaktadır. Karmetal, kullanıcıların işlerini kolayllaştıran ve taleplerine çözüm üreten projelerine devam ediyor.

 

Yeni ürünümüz olan yüksek performanslı otonom şerit testere makinesi VEGA 650x650 S-LINE hakkında bilgi için