YENİ ÜRÜNÜMÜZ ULTRA 300x300

Karmetal Ar&Ge departmanı şerit testere makine endüstrisinde yeni bir çağın kapısını aralıyor. Sektördeki yenilikleri takip ederek yaratıcı tasarımlar ortaya koyan Karmetal Ar-Ge departmanının merakla beklenen projelerinden ULTRA 300x300 yüksek performanslı otomatik şerit testere makinesi vitrinlerde yerini aldı.

 

ULTRA 300x300 yüksek performanslı otomatik şerit testere makinesi tasarımı ve hızıyla fark yaratıyor. Makine, kullanıcı güvenliği ve konforu gözetilerek ergonomik detaylar ile teknik çözümler sunan tasarıma sahiptir. Dinamik ve yenilikçi tasarımı kusursuz kesim teknolojisini ve hızını temsil eder. 7 renkli LED Gösterge makinenin güncel çalışma durumu hakkında bilgilendirme yapmaktadır.

 

ULTRA 300x300 hızı ile kullanıcılarına eşsiz bir deneyim sunuyor.  CK45 Ø250 katı malzeme kesiminde 47 saniye kesim hızı ile imkansız görünen bir rekora imza atan ULTRA 300x300, benzersiz performansı ile sınıfındaki diğer şerit testere makinelerinden ayrılmaktadır. Bu olağanüstü performansı linkten izleyebilirsiniz; https://www.youtube.com/watch?v=SMhLmJ1N1Fo&t . Bu yenilik, sektörde seri üretim için yeni bir çağın başlangıcı olarak görülüyor.

 

Akıllı kesim teknolojisi makinenin en önemli özelliklerinden biri olarak öne çıkıyor. 6 farklı standarda göre sınıflandırılımış 13.000 malzeme makinenin kütüphanesine kaydedilmiştir. Ayrıca, veri tabanında önceden tanımlanmış parametrelere göre kesme kanalına, malzeme kalitesine, ısıl işlem, testere modu, bıçak tipi ve bıçak TPI'ya en uygun, kesme parametrelerinin otomatik olarak seçilmesi gibi yeteneklere sahiptir.

 

Diğer yandan, makine sahip olduğu gücüyle de ön plana çıkmaktadır. 21 Kw yüksek torklu ana motor ile düşük ve yüksek frekanslarda tork kaybını önlüyor. Ayrıca, servo kontrollü ön ve arka mengeneler, 15” Endüstriyel PC, WIFI ve LAN bağlantısı ile uzaktan kontrol özelliği ve zarif tasarımı ULTRA 300x300 modelini sınıfında eşsiz yapan özellikler olarak gösteriliyor.

 

Karmetal’in Endüstri 4.0 vizyonuna uygun yenilikçi projeleri, sektörün geleceğini dönüştürebilir. Karmetal Ar-Ge departmanı, ULTRA 300x300 ve VEGA 600x650 S-LINE modellerinin yanı sıra yeni projelerle de sektöre yaratıcı ve yenilikçi çözümler getirmeyi amaçlıyor.

 

Yeni ürünümüz olan yüksek performanslı otonom şerit testere makinesi Ultra 300x300 hakkında bilgi için